AWAKENING FACE MOISTURIZER

Original price was: 8900 Lekë.Current price is: 4450 Lekë.

  • Krem hidratues per lekuren
  • Efekti i dyfishtë: hidratim i menjëhershëm dhe afatgjatë, në sajë të teknologjisë së sheqernave 3D që lëshojnë gradualisht hidratim, duke depertuar direkt ne shtresat e lekures.
  • Promovon rindërtimin e barrierës së lipideve: lëkura juaj mbetet hidratuar më gjatë.
  • Rregullon procesin e deskuamimit dhe qeteson acarimet: lekura juaj eshte me homogjene dhe elastike
  • Mbron nga agjentet e jashtem sic eshte ndotja dhe ndryshimet ne temperature.

Perdorimi: ne mengjes dhe ne mbremje aplikojeni ne qafe dhe ne fytyre  te paster dhe te thate.

Perberesit: Arre Biodynamikee pasur ne vitamine C, flavonoide dhe tanine. Ajo ndihmon kundra plakjes, kundra njollave si dhe skuqjes se fytyres.

Kia Organike – e pasur me Omega-3 dhe me acidet yndyrore esenciale (82%), ajo dallon tharjen e lëkurës dhe stimulon rindërtimin e barrierave të lipideve.

Ethically – prodhuar ne Patauà. E pasur me Omega-9 dhe acid palmitik, siguron një ushqim të thellë dhe favorizon formimin e një shtrese mbrojtëse lipofilike në lëkurë, e cila ndihmon në parandalimin e humbjes se hidratimit.

Sheqernat 3D te cilat leshojne gradualisht hidratim ne te gjithe shtresat e lekures.

Nuk permban: SLS & SLES FREE / PARABEN FREE / SILICONE FREE / PETROLATUM FREE / PEG, PPG & BG FREE / EDTA FREE / SYNTHETIC FRAGRANCE FREE / ARTIFICIAL COLORANTS FREE / GMO FREE / PHTHALATE FREE

AWAKENING FACE MOISTURIZER

Original price was: 8900 Lekë.Current price is: 4450 Lekë.

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro