BIGGER THE BETTER CONDITIONER

2400 Lekë

  • Kaloni në nje nivel tjetër me Bigger The BetterTM Volume Conditioner. Ky kondicioner i lehtë i lë flokët të butë dhe të fortë, hidraton, ushqen dhe zbut flokët pa i rënduar ato.
  • Formuluar me Kompleksin e Kondicionimit per floke te hidratuar dhe volum, pa i rënduar ato, Agjent Anti Statik që ndihmon në parandalimin e elektrizimit dhe zvogëlimin shpupuritjes, për një pamje të lëmuar dhe të butë, Vajin e Kokosit për ushqim dhe Keratin që ndihmon në përforcimin dhe strukturojnë proteinat e flokëve.
  • Aromë e lezetshme ekzotike. Idal per te shtuar volum, ne floke te holle dhe te sheshte. Aplikoje ne gjysem gjatesie, lere te veproje per 3-5 minuta dhe pas shpelaje me uje te bollshem. Per rezultate me te mira perdoreni me shampon Bigger the Better.
BIGGER THE BETTER CONDITIONER

2400 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro