COPYRIGHT MULTI TASKING STYLING FOAM

2700 Lekë

  • Shkume stiluese me mbajtje te lehte, multifunksional
  • Permban kripera te Detit te Vdekur qe i japin volum flokut me pamje natyrale
  • Floket stilohen por ne te njejten kohe ushqehen, hidratohen dhe zbuten

Perdorimi: Aplikojeni shkumen ne floke duke u perqendruar tek rrenja, perhapeni mire dhe me pas vazhdoni me tharjen ose krehjen sipas deshires

COPYRIGHT MULTI TASKING STYLING FOAM

2700 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro