COPYRIGHT VOLUME LIFT STYLING SPRAY

2700 Lekë

  • I pershtatshem per stilime me volum, duke i bere floket te ndihen me te plote
  • Siguron mbajtje fleksibel per cdo thoj modeli apo stilimi
  • Permban mbrojtes nga rrezet UV

Perdorimi: Ndajeni flokun ne seksione dhe spruconijeni duke u perqendruar ne rrenje per volum, ne gjatesi per kacurrela te mbledhur

240ml\218g

COPYRIGHT VOLUME LIFT STYLING SPRAY

2700 Lekë

Categories: , , , , ,
Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro