BODY CREAM ENERGIZING

Original price was: 2400 Lekë.Current price is: 720 Lekë.

  • A e dini se gjethet e portokallit janë të njohura për të rivendosur shkëlqimin lëkurës?Duke shfaqur një aromë që na kujton portokallin dhe kardamomën, Kremi trupor energjik është i pasuruar me ekstrakt të gjetheve të portokallit që dihet se freskojne dhe hidratojne lëkurën.
  • Hipolergjik dhe i testuar dermatologjikisht, kremi ynë i trupit përfshin ekstraktin e farës se moringes, e njohur për vetitë e saj kundër ndotjes.
  • Vendosni fuqinë e natyrës në punë për te patur një lëkurë të shëndetshme dhe me shkëlqim!
BODY CREAM ENERGIZING

Original price was: 2400 Lekë.Current price is: 720 Lekë.

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro