HYALOMINERALS

12500 Lekë

  • Koncentrat i kripërave minerale dhe acidit hialuronik të peshës molekulare të ulët, për flokë shumë të dëmtuar dhe me fibra të ashpra e poroze. Perdoret edhe ne lekure.
  • Përqendrimi i 5 kripërave minerale (hekuri, magnez, zinku, bakri dhe siliconi) të fituara nga majaja, ri-mineralizon dhe përforcojne strukturën e flokëve. Hyalominerali jep një hidratim të thellë dhe shkëlqim, madje edhe në lëkurën e fytyrës ose të duarve.

Perdorimi: Përzieni me serumin Rebuilding dhe / ose me ceramide F, në varësi të diagnozës së personalizuar. Aplikoni në flokë të thatë dhe kaloni piastren infrared. Lëreni në floke për 10 minuta e me pas shpelajeni.Ky trajtim mund te kryehet vetem ne sallone te profesionalizuara.

Perberesit: Trace minerals(hekuri, magnez, zinku, bakri dhe siliconi)- rivendos veprimtarine e sakte te qelizave, perforcon dhe rigjeneron floket. Hyaluronic Acid – Molekulat, të formuluara me pH të ulët, krijojnë një ngarkesë pozitive në sipërfaqen e flokëve që eliminon ngarkesën elektrostatike, mbylljen e kutikulave dhe lë flokët te mëndafshtë dhe kadife.

HYALOMINERALS

12500 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro