BIGGER THE BETTER CONDITIONER

2.400 L

  • Kaloni në nje nivel tjetër me Bigger The BetterTM Volume Conditioner. Ky kondicioner i lehtë i lë flokët të butë dhe të fortë, hidraton, ushqen dhe zbut flokët pa i rënduar ato.
  • Formuluar me Kompleksin e Kondicionimit per floke te hidratuar dhe volum, pa i rënduar ato, Agjent Anti Statik që ndihmon në parandalimin e elektrizimit dhe zvogëlimin shpupuritjes, për një pamje të lëmuar dhe të butë, Vajin e Kokosit për ushqim dhe Keratin që ndihmon në përforcimin dhe strukturojnë proteinat e flokëve.
  • Aromë e lezetshme ekzotike. Idal per te shtuar volum, ne floke te holle dhe te sheshte. Aplikoje ne gjysem gjatesie, lere te veproje per 3-5 minuta dhe pas shpelaje me uje te bollshem. Per rezultate me te mira perdoreni me shampon Bigger the Better.
BIGGER THE BETTER CONDITIONER

2.400 L

Select your currency
ALL Albanian lek
EUR Euro