BIO-RICH WATER

1.350 L

  • Krijon nje barriere duke e mbrojtur floket nga agjentet e jashtem, ndotja.
  • Ndihmon ne krehje me te lehte dhe i jep shume shkelqim flokun
  • Pervec flokut mund te perdoret dhe ne lekure per ta rifreskuar ate.

Perdorimi: sprucojeni ne floke te lagur para se te kryeni stilimin.

Perberesit: Limon i hidrolizuar biodynamic ka veti qetesuese dhe relaksuese. Kuinoa e zeze Organike e pasur ne proteina vegjetale, e cila ushqen dhe e mbron fibren e flokut  Amla – Ofron shkëlqim në flokë, ushqen dhe fuqizon.

Nuk permban: PARABENS / PETROLATUM / PEG, PG & BBG / EDTA / SYNTHETIC FRAGRANCE / ARTIFICIAL COLORANTS / ALCOHOL

BIO-RICH WATER

1.350 L

Select your currency
ALL Albanian lek
EUR Euro