Natural Body Cream with Date Seeds 120ml

3.000 L

Një krem hidratues trupi i vlerësuar me çmime për të gjitha llojet e lëkurës me gjalp ushqyes Shea, fara Lini dhe vaj ulliri.

Qetëson lëkurën e thatë ose të irrituar me këtë përzierje qetësuese të përbërësve natyralë. Ky hidratues i trupit ndihmon në reduktimin e inflamacionit dhe skuqjes, duke e lënë lëkurën tuaj të ndjehet e butë, e lëmuar dhe elastike.

Eshtë bërë me ekstraktin anti-inflamator të farave të mbetura të hurmës, një nënprodukt i kultivimit të hurmave.

Fitues i kategorisë Eco Hero në Get The Gloss Beauty and Wellness Awards 2020.

Siguria e UpCircle:   100% vegan, pa egërsi dhe e prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar. I vendosur në një kavanoz qelqi me kapak alumini – paketim plotësisht i riciklueshëm.

Aplikojeni në mëngjes ose në mbrëmje në lëkurë të pastër dhe të thatë. Masazhojeni butësisht në lëkurë me lëvizje rrethore.

Natural Body Cream with Date Seeds 120ml

3.000 L

Select your currency
ALL Albanian lek
EUR Euro