BOWTIQUE TRUE BLACK

800 L

Per ti dhene pak finese llastikut te flokeve, u dizenjua papioni Bowtique i cili e ben bishtalecin apo topuzin tuaj te duket me elegant dhe te pershtatet me cdo veshje. Madje me kete pamje te re ju rekomandojme te mos e perdorni vetem tek floket .

  • Aksesor fashion
  • Rehati dhe mbajtje e forte pa presion
BOWTIQUE TRUE BLACK

800 L