Chai Latte Soy Wax Candle 35h

2.900 L

Qiri dylli i sojës Chai Latte

Kënaqni aromën ngrohëse të qiririt tonë të mbushur me çaj te zi indian. E krijuar me kujdes për të krijuar një aromë që është sa dekadente dhe rehati. Krijuar me aromën ngrohëse të vaniljes së ëmbël, kanellës dhe arrëmyshkut.

I ripërdorur, i ripërdorur, i ripërdorur: Ky qiri është i mbushur me erëza të mbetura chai të përdorura më parë për të krijuar shurup chai.

Ky qiri është vlerësuar më parë me çmimin Indy Best Buy në rishikimin e The Independent për qirinjtë më të mirë të dimrit dhe Krishtlindjeve për vitin 2020.

180 ml, kohë djegieje deri në 35 orë, me dyll soje me burim të qëndrueshëm. Lëreni rreth 1 cm dyll të pa djegur në fund të kavanozit për të shmangur mbinxehjen dhe plasaritjen e xhamit.

Premtimi UpCircle 100 për qind vegan, pa egërsi dhe të prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar. I vendosur në një kavanoz qelqi – paketim plotësisht i riciklueshëm. Mirë për ju, mirë për botën.

Chai Latte Soy Wax Candle 35h

2.900 L

Select your currency
ALL Albanian lek
EUR Euro