Cinnamon + Ginger Chai Soap Bar 100gr

750 L

Sapun me Çaj te zi indian, Kanellë dhe Xhenxhefil

Një sapun me eksfolim të butë, i vlerësuar me çmime , për të pastruar dhe energjizuar.

Balta rozë redukton skuqjen dhe irritimin, ndërsa vajrat organike të kanellës dhe xhenxhefilit i japin lëkurës një nxitje energjie rigjallëruese. Glicerina hidraton dhe zbut lëkurën.

E përkryer për përdorim si në fytyrë ashtu edhe në trup.

Fitues në Beauty Shortlist Awards 2021.

Siguria e UpCircle: Çertifikuar nga Shoqata e Dheut Organik, 100% natyrale, vegane, pa vaj palme, e qëndrueshme dhe pa perberes te demshem. Prodhuar në MB.

Aplikojeni me ujë për të krijuar një shkumë kremoze. Për rezultate më të mira, vazhdoni me aplikimin e hidratuesit te fytyrës UpCircle dhe serumin organik të fytyrës.

Cinnamon + Ginger Chai Soap Bar 100gr

750 L

Select your currency
ALL Albanian lek
EUR Euro