CLARIFYING CONDITIONER

1.500 L

  • A e dini se ekstrakti i gjetheve të çajit të bardhë vonon procesin e plakjes falë përqendrimit të lartë antioksidanteve?Ndihmon gjithashtu për të mbrojtur flokët tuaj nga oksidimi i përditshëm.Falë ekstraktit të gjetheve të limonit, ju mund t’i jepni flokëve tuaj një pastrim të thellë për të rivendosur shkëlqimin e tyre, madje edhe më shumë nëse jeni duke përdorur produkte stilimi.Gjithashtu, do të pëlqeni aromën e saj që na kujton çajin Earl Grey dhe kastravecin e freskët.
  • Hipolergjik dhe i testuar dermatologjikisht, Shampo përfshin ekstrakt të farës së moringës, e njohur për vetitë e saj kundër ndotjes.
  • Për rezultate të pastrimit të thellë, përdorni Shampon Clarifying para se të aplikoni Kondicionerin.Për flokë të bukur, nga rrënja deri në fund!
CLARIFYING CONDITIONER

1.500 L

Select your currency
ALL Albanian lek
EUR Euro