CLEAN UP CONDITIONER

980 L

Shampo e përditshme dhe balsam me aromë borzilok dhe mente
• Pastrojnë flokun dhe heqin mbetjet e thata të lëkurës
• Stimulon dhe freskon skalpin
• Ndihmojnë në rritjen e flokëve të shëendetshëm

CLEAN UP CONDITIONER

980 L

Select your currency
ALL Albanian lek
EUR Euro