Cleansing Face Balm with Apricot 50ml

2.800 L

Balsam pastrues i përditshëm, fitues i shume çmimeve

Heq butësisht grimin (përfshirë rimelin), ndotjen dhe papastërtitë. Lëkura pastrohet thellësisht, qetësohet dhe hidratohet.

Ky balsam i miratuar dermatologjikisht është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Pluhuri i kajsisë është i kombinuar me farat e rrushit të zi që qetësojnë lëkurën, vajin e tansy blu, vaj deti dhe i pasur me vitaminë E antioksiduese.

Vlerësuar me cmimin “Vlera më e mirë” në Çmimet e Grave Running 2020.

Ky balsam përdoret më së miri si pastrim i parë pasi heq make-up-in, SPF dhe çdo vaj (yndyre, djersë) në sipërfaqen e lëkurës. Vazhdoni me një pastrim me bazë uji (sic jane sapunët tanë chai) për të hequr çdo papastërti nga poret.

Siguria e UpCircle: 100 % vegan, pa egërsi, i miratuar dermatologjikisht dhe i prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar. I vendosur në një kavanoz qelqi me kapak alumini – paketim plotësisht i riciklueshëm.

Cleansing Face Balm with Apricot 50ml

2.800 L

Select your currency
ALL Albanian lek
EUR Euro