ROOT COVER UP – BLONDE

2.300 L

Mbylle rrenjen, rifreskon fije, mbush boshlliqet dhe rimodelon konturin e flokeve!

Mund te perdoret dhe per vetulla.

8 nuanca

ROOT COVER UP – BLONDE

2.300 L