ROOT COVER UP – DARK BLONDE

4.600 L

Mbylle rrenjen, rifreskon fije, mbush boshlliqet dhe rimodelon konturin e flokeve!

Mund te perdoret dhe per vetulla.

8 nuanca

ROOT COVER UP – DARK BLONDE

4.600 L

Select your currency
ALL Albanian lek
EUR Euro