COLOUR GODDESS MASK

1.350 L

  • Ky trajtim intensiv me cilësi si trajtimet e sallonit, ka veti të fuqishme hidratuese dhe kondicionueses për t’i lënë flokët e lyer të butë, te shkelqyeshem dhe pa elektrizim
  • Maska ndihmon në ruajtjen e ngjyres, zgjatjen dhe mbrojtjen e flokëve të trajtuar me boje.
  • I përshtatshëm për flokë të lyer.Përdoreni si trajtim javor.Aplikojeni në flokë të lagur, duke u fokusuar në gjysmen e gjatësisë dhe majat ku nevojitet më shumë hidratim.Shpëlajeni pas 5 minutash.
  • Formuluar me vaj bajame të ëmbël për të kondicionuar dhe hidratuar flokët, Pro-Vitaminë B5 për lagështi, Keratinë, një proteinë kyçe për flokët dhe Gjalpë Shea që është një kondicioner natyral për t’i mbajtur flokët të ndjehen të butë.
COLOUR GODDESS MASK

1.350 L

Select your currency
ALL Albanian lek
EUR Euro