CONTORTIONIST FLEXIBLE HAIRSPRAY

2.700 L

  • Ky llak flokësh 360˚ funksionon me shkathtësi të madhe dhe është i përsosur për tharje të menjëhershme dhe të qëndrueshme.
  • Contortionist do të jetë produkti juaj i preferuar për të krijuar modele flokësh fleksibël që zgjasin më shumë dhe i rezistojnë lagështisë, pa lënë gjurme ose ngritje
  • Formuluar me një kompleks polimer të qëndrueshëm që i jep fleksibilitet dhe qëndrueshmëri të lartë modeleve të flokëve, silikone që rregullojnë dhe zbutin flokët dhe një polimer stilues që jep qëndrueshmëri të gjatë. Ky llak fleksibël 360 është i pasuruar me patëllxhanë indiane (amla), një burim i vitaminës C që tradicionalisht nxit rritjen e flokëve dhe Hibiscus, një burim i vitaminës C që dihet se shton shkëlqim.
  • I pershtatshem per cdo gjatësi dhe tip flokësh
  • Spërkateni 25-30 cm larg kokës në flokë të thatë. Për mbajtje të lehtë, përdorni me produkte stilimi të lehtë.
  • Keshilla shtese për flokët kaçurrelë: Per mbajtje me te mire te formes sperkateni ne seksione te vogla dhe nese doni stilim me volum maksimal, spërkatjen bejeni me kokë poshtë
CONTORTIONIST FLEXIBLE HAIRSPRAY

2.700 L

Categories: , , , , ,
Select your currency
ALL Albanian lek
EUR Euro