COPYRIGHT MULTI TASKING STYLING CREAM

1.350 L

  • Krem stilues me mbajtje natyrale per cdo lloj floku dhe cdo lloj modeli.
  • Lufton elektrizimin dhe ruan nga rrezet UV, duke i lene floket e bute dhe te lehte per tu stiluar
  • permban Keratine e cila ndihmon ne riparimin e brendshem te flokut

Perdorimi: Shtrydhni nje sasi te vogel ne pellembe dhe perhapeni ne floke te tamponuar nga gjysma e gjatesise deri ne maja. Thajeni sipas deshires.

100ml

COPYRIGHT MULTI TASKING STYLING CREAM

1.350 L

Select your currency
ALL Albanian lek
EUR Euro