CURLS ROCK AMPLIFIER

2.300 L

Aktivizuesi i kaçurrelit për të përcaktuar dhe ndarë kaçurrelat
Rrit kaçurrelat natyrale dhe zbut ondet. Hidraton dhe mbron nga nxehtësia. Jep mbajtje dhe kontroll. Krijon stil dhe shkëlqim

CURLS ROCK AMPLIFIER

2.300 L

Select your currency
ALL Albanian lek
EUR Euro