DANDRUFF REMEDY DRY SCALPS

6000 Lekë

  • Ndihmon ne eleminimin e zbokthit te thate, duke reduktuar irritimin e skalpit.
  • Stimulon rigjenerimin e lekures dhe  hidratimin e saj

Perdorimi: Pas larjes se flokut aplikojeni produktin vetem ne skalp, lereni disa minuta derisa te thahet dhe me pas vazhdoni me tharjen. Tundeni para se ta perdorni

Perberesit:  Rozmarine Biodinamike ka veti antimikrobike dhe freskuese. Ideale per trajtimin e skalpeve te irrituara.

Shelg Organik permban phytocomplex, vecanterisht I pasur me flavonoide i cili ka veti anti-bakteriale dhe anti-inflamatore. Ethical Teak – forcon strukturen e flokut dhe ka veti anti-bakteriale. Ethical Mahogany – antiseptik dhe gjallerues per lekuren, duke i shtuar energji flokut.

Nuk permban: SLS & SLES / PARABEN / PETROLATUM / PEG, PG & BBG / EDTA / SYNTHETIC FRAGRANCE / ARTIFICIAL COLORANTS

Out of stock

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro