DENSE UP

1.600 L

Heq akumulimin e papastertive dhe flokët bëhen më të trashë dhe më të plotë.

Kjo shampo hidraton flokët duke i dhene jete dhe volum.  E mbushur me kafeinë për të ofruar veti stimuluese.

Aroma: Nenexhik i freskët i borzilokut jeshil

Perdorimi: Aplikojeni në flokë të lagur, masazhoni lëkurën e kokës dhe shpëlajeni. Ndiqni me produktin tuaj të preferuar të stilimit Bed Head for Men.

tigi bed head b4m dense up shampo
DENSE UP

1.600 L

Select your currency
ALL Albanian lek
EUR Euro