DETOX BODY BATH

4.500 L

  • Xhel lares per trupin, pastrues dhe vepron kundra tharjes se lekures
  • Perbehet nga nje baze e bute pastrimi me orgjine vegjetale, e cila I jep energji lekures

Perdorimi: masazhojeni ne lekure te lagur dhe me pas shpelajeni

Perberesit: : Arre Biodynamikee pasur ne vitamine C, flavonoide dhe tanine. Ajo ndihmon kundra plakjes, kundra njollave si dhe skuqjes se lekures

Organic Echinacea – normalizon dhe qeteson lekuren. Ajo gjithashtu ka një efekt në indin lidhës të lëkurës me një veprim antioksidues dhe anti-radikal.

Ethically – Khao Gram është një varietet i zgjedhur i orizit vjollce. Lë lëkurën tuaj të butë. Ngjyra e saj vjollce vjen nga përmbajtja e lartë anthocyanin, e cila i jep atij vetitë e veçanta antioksiduese dhe lë lëkurën tuaj të butë dhe kompakte.

Alpine Skullcapi jep shkelqim lekures duke rritur beta-endrofinen dhe sintezen e lipideve.

Nuk permban: PARABENS / SILICONES / PETROLATUM / PEG, PG & BBG / EDTA / SYNTHETIC FRAGRANCES / ARTIFICIAL COLORANTS / GMO / PHTHALATES

DETOX BODY BATH

4.500 L

Select your currency
ALL Albanian lek
EUR Euro