DIRTY SECRET DRY SHAMPOO

2.400 L

  • Freskoni flokët tuaj dhe akoma do te keni kohë për kafen tuaj të mëngjesit me Shampon e thatë Bed Head Dirty Secret! Freskon menjëherë flokët duke thithur vajin që i bën te duken të yndyrshëm dhe të ndihen të ndotur.
  • Shampoja e thatë siguron një përfundim të barabartë dhe të pastër.
  • Formuluar me Teknologjinë e Përputhjes së Indeksit të Refraksionit që jep një përfundim të barabartë dhe të pastër të flokëve dhe Amidoni i Modifikuar Hydrofobik i Misrit që thith vajrat që mund të rezultojnë në flokë të yndyrshëm dhe të ndotur, duke i lënë flokët të ndjehen të pastër, të freskët dhe të duken më të plotë.
  • Aromë e lengut te freskët. Per te gjitha tipet dhe gjatesite e flokeve.
  • Tundeni mire perpara perdorimit, me pas ndahi floket ne seksione dhe spruconi ne nje largesi 15cm duke u fokusuar ne rrenje. Masazhojeni me mollzat e gishtave dhe me pas kriheni flokun.
DIRTY SECRET DRY SHAMPOO

2.400 L

Select your currency
ALL Albanian lek
EUR Euro