DISH SOAP

700 L

·Laresi i eneve  ATTITUDE’s Nature + Technology

·Formula jonë unike e pastrimit është bërë me agjentë pastrues të thellë si saponina dhe përbërës natyralë me bazë bimore dhe hipoalergjike, që janë me të mirët për ju dhe familjen tuaj.

·Formuluar me një veprim pastrues që është i fortë për yndyrën, por i butë për duar, kështu që mund ta përdorni çdo ditë, pa shqetësime!

·Pa konservantë potencialisht të dëmshëm siç janë fenoksietanoli, parabenet, formaldehidet ose çliruesit e formaldehidit dhe alkooli benzil.

DISH SOAP
SKU: N/A Categories: , , ,
Select your currency
ALL Albanian lek
EUR Euro