Eye Cream with Hyaluronic Acid & Coffee 15ml

2.600 L

Krem sysh me acid hialuronik dhe kafe

Një krem i butë i aprovuar dermatologjikisht për sytë

Freskon dhe rinovon lekuren, duke reduktuar shfaqjen e rrathëve të zinje dhe rrudhave të holla.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Përdoreni si në mëngjes ashtu edhe në mbrëmje. Kremi për sytë duhet të jetë pjesa e parë e seksionit hidratues të rutinës suaj të kujdesit të lëkurës.

Ky krem për sytë është bërë me vaj kafeje të nxjerrë nga llumi i ripërdorur dhe ekstrakt anti-inflamator i lëvores së panjeve, një nënprodukt i industrisë së drurit.

Siguria e UpCircle – 100% vegane, pa egërsi, i miratuar dermatologjikisht dhe i prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar. E vendosur në një kavanoz qelqi me kapak alumini.

Merni një sasi të vogël kremi në majat e gishtave tuaj. Lyejeni zonën delikate të syve dhe lëreni kremin të perthithet nga lëkura.

Eye Cream with Hyaluronic Acid & Coffee 15ml

2.600 L

Select your currency
ALL Albanian lek
EUR Euro