FACE & EYE ENERGIZING TEXTURE

10.800 L

  • Krem anti-rrudhe per fytyren dhe zonen rreth syve. Perthithet shume shpejt nga lekura dhe ndihmon ne reduktimin e rrudhave dhe shenjave te moshes, duke e bere lekuren me kampakte dhe elastike.
  • I jep lekures energji, lufton stresin osidativ dhe lodhjen.
  • Kontrollon yndyren e tepert duke I dhene lekures nje pamje mat. Lufton radikalet e lira.

Perdorimi: aplikojeni cdo mengjes dhe mbremje ne lekure te thate dhe te paster.

Perberesit: Makui Organik, e quajtur ndryshe dhe boronica Patagoniane, e cila konsiderohet si boronica me e fuqishme e gjetur ne natyre. Permban delfinidin I cili prodhon energji qelizore dhe ngadaleson procesin e plakjes.

Ethical bacurl – e pasur me vitamina A, B dhe C, antioksidantë dhe minerale, është jashtëzakonisht ushqyes dhe i butë në lëkurë dhe në flokë.

Nuk permban: PARABEN FREE / SILICONE FREE / PETROLATUM FREE / PEG, PPG & BG FREE / EDTA FREE / SYNTHETIC FRAGRANCE FREE / ARTIFICIAL COLORANTS FREE / GMO FREE / PHTHALATE FREE

FACE & EYE ENERGIZING TEXTURE

10.800 L

Select your currency
ALL Albanian lek
EUR Euro