Face Moisturiser with Vitamin E 60ml

2.800 L

Ky krem hidratues fitues i shumë çmimeve është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Pluhuri i arganit i pasur me vitaminë E, kombinohet me gjalpin e kakaos qetësues për lëkurën, aloe vera dhe portokall i kuq.

I ricikluar, i ripropozuar, i ridashuruar, Ky krem fytyre i aprovuar dermatologjikisht është i pasur me vitaminë E antioksiduese.

Fitues i “Hidratuesit më të mirë” në çmimet e bukurisë natyrore të shëndetit 2021. Fitues në çmimet e listës së ngushtë të bukurisë 2021.

Siguria e UpCircle : 100 % vegan, i miratuar dermatologjikisht dhe i prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar. I vendosur në një kavanoz qelqi me kapak alumini – paketim plotësisht i riciklueshëm. I mirë për ju, I mirë për botën qe na rrethon.

Aplikojeni në lëkurë të pastër dhe të thatë. Masazhojeni derisa të përthithet kremi. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës dhe për përdorim të përditshëm

Face Moisturiser with Vitamin E 60ml

2.800 L

Select your currency
ALL Albanian lek
EUR Euro