FASHIONISTA VIOLET CONDITIONER

630 L

Për flokë biond, me fije dhe natyral të thinjur
Me pigment violet, i jep flokut tone të ftohta. Shuan të verdhën e padëshiruar nga biondet. Nuk përmban Sulfat dhe i lë flokët me shumë shkëlqim. Mbajeni në flokë të lagur deri 10min

FASHIONISTA VIOLET CONDITIONER

630 L

Select your currency
ALL Albanian lek
EUR Euro