Fennel + Cardamom Chai Soap Bar 100gr

750 L

Sapuni me Çaj te zi indian, kopër dhe kardamon

Sapun eksfolues i butë për të pastruar dhe hidratuar. Balta jeshile nxjerr toksinat nga poret, duke ndihmuar në luftimin e akneve, ndërsa gjalpi shea e lë lëkurën të hidratuar dhe të lëmuar. Glicerina ndihmon për të mbajtur lëkurën të hidratuar dhe të ushqyer.

I përshtatshëm për përdorim në fytyrë dhe trup.

Siguria e UpCircle:  Çertifikuar nga Shoqata e Dheut organik, 100% natyrale, vegane, pa vaj palme, e qëndrueshme dhe pa perberes te demshem. Prodhuar në MB

Aplikojeni me ujë për të krijuar një shkumë kremoze. Për rezultate më të mira, vazhdoni me aplikimin e hidratuesit te fytyrës UpCircle dhe serumin organik të fytyrës.

Fennel + Cardamom Chai Soap Bar 100gr

750 L

Select your currency
ALL Albanian lek
EUR Euro