FIRST CLASS SET

3.000 L

Set udhetimi i klasit të parë GLOV® për kujdesin e flokëve permban:

  • GLOV® Hair Harmony është një maskë zbutëse për flokë me porozitet të lartë. Përmban komplekse përbërësish me burim natyral dhe të teknologjisë së lartë si Kerastore 2.0 që rikthen strukturën, Kompleksi Vitaoil Plus dhe Pro Condition 22 me bazë bimore. Rezultatet e menjëhershme që do të shihni janë flokë më të butë, të mëndafshtë që ruajnë hidratimin natyral.
  • Përdorni një sasi të vogël maske flokësh për flokë të lagur, shpërndajeni në mënyrë të barabartë dhe mbajeni për 5 deri në 15 minuta. Shpëlajeni plotësisht me ujë të vakët.
  • GLOV® Eco-Friendly Sports Hair Wrap, turban per flokët tepër i lehtë dhe super absorbues i bërë nga 50% materiale të ricikluara që do të heqë ujin e tepërt pa përdorimin e nxehtësisë. E bërë nga pëlhura jonë teknike, parandalon elektrizimin dhe keputjen e flokëve duke reduktuar kohën e tharjes përgjysëm!
  • Si ta perdorni? Fare thjesht:
  • Kthehuni me kokë poshtë në mënyrë që flokët të bien drejt tokës. Vendosni në pjesën e qafës cepin e turbanit qe ka  kopsen, rrotullojeni rreth flokëve tuaj dhe fiksoni ilikun me kopsen. Kaq, u be!Pasi të jetë tharë, mund të ripërdoret.
  • GLOV® kuti e forte e pershtatshme per udhetim por edhe per perditshmerine tuaj
FIRST CLASS SET

3.000 L

Select your currency
ALL Albanian lek
EUR Euro