FLUX POTION

4.700 L

  • Fleksibel, i jep cdo stilimi nje perfundim plot shkelqim.
  • Zbut fibrat e flokeve duke eleminuar demtimet e flokut gjate krehjes me tharese.

Perdorimi: aplikojeni ne floke te lagur, me pas vazhdoni me stilimin.

Perberesit: Biodynamic marrubium- Përforcon strukturën e flokëve, duke rritur mbrojtjet natyrore kundër rrezatimit ultraviolet. Kuinoa e zeze Organike e pasur ne proteina vegjetale, e cila ushqen dhe e mbron fibren e flokut  Amla – Ofron shkëlqim në flokë, ushqen dhe fuqizon

Nuk permban: PARABENS / PETROLATUM / PEG, PG & BBG / EDTA / SYNTHETIC FRAGRANCE / ARTIFICIAL COLORANTS / ALCOHOL

FLUX POTION

4.700 L

Select your currency
ALL Albanian lek
EUR Euro