GOLDEN DREAMS SET

1900 Lekë

Bëni heqjen e make-up-it dhe relaksohuni si një mbretëreshë e vërtetë me setin GLOV Golden Dreams. Në të do të gjeni:

  • Maskën GLOV Saten Sleeping
  • 3 GLOV Moon tampone të ripërdorshme, falë të cilave ju mund të hiqni grimin sa hap e mbyll sytë duke përdorur vetëm ujë! Zëvendësojini ato me të reja çdo 3 muaj dhe lajini me lavatrice në çantën e larjes GLOV e cila eshte e perfshire ne set.

Seti është i paketuar në një çantë kozmetike të artë, të gjerë, e cila do të jetë e dobishme jo vetëm kur udhëtoni, por edhe për ruajtjen e thesareve tuaja kozmetike.

Out of stock

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro