HAIRHALO KIDS RAINBOW CROWN

1.200 L

Nuk ka me “ouhh..” nga dhimbjet, sepse Invisibobble ka nxjerre shpetimtarin e femijeve, me nje mbajtje te forte, te rehatshme dhe te lehte per tu hequr. Forma spirale i jep mundesi te bejne kapje te ndryshme ne floke dhe per tu perdorur kudo, pasi jane te padepertueshme nga uji dhe pastrohen lehte.

Magic Rainbow nje ylber shumengjyresh qe jep pamjen e nje zane perrallash.

HAIRHALO KIDS RAINBOW CROWN

1.200 L

Select your currency
ALL Albanian lek
EUR Euro