HBLONDE HAIR BATH

3.900 L

  • Ideale për flokët bjond, të dekoloruar, gri dhe të bardha.
  • E pasur me pigment ultravjollcë që ftohin menjëherë tonet e padëshiruara, të verdha dhe portokalli.
  • Eliminon papastërtitë, ri-mineralizon dhe mbron flokët nga oksidimi.
  • Fitokompleksi i bazuar në Mullein organik që jep shkëlqim të pabesueshëm.
  • Vaji i nespulles rikthen, ushqen dhe i jep elasticitet fibrave të flokëve
  • Perdorimi: Aplikojeni në flokë të lagur dhe lëreni të paktën 2 minuta, më pas shpëlajeni tërësisht. Këshillohet të përdoret Hblonde shampo në mënyrë alternative me shampo tjeter te linjes Oway Care.
  • Nuk permban: SLS & SLES FREE / PARABEN FREE / PETROLATUM FREE / PEG, PPG & BG FREE / EDTA FREE / SYNTHETIC FRAGRANCE FREE / GMO FREE / PHTHALATE FREE

Out of stock

Select your currency
ALL Albanian lek
EUR Euro