LAUNDRY DETERGENT WILDFLOWERS

1.900 L

  • Thonë se lulet kanë veti terapeutike të afta për të shëruar mendjen, trupin dhe shpirtin. Gjallëroni rutinën tuaj të rrobave me ATTITUDE Nature + Technology Detergjent lares me Lule të egra.
  • ECOLOGO Çertifikuar dhe formuluar vetëm me përbërës natyralë dhe me prejardhje bimore si ekstrakti i çajit jeshil, detergjenti ynë hipolergjik do t’i mbajë rrobat tuaja me erë të freskët dhe të pastër falë formulës së tij të përparuar të deodorimit.
  • Eshtë i biodegradueshëm dhe i qëndrueshëm dhe nuk përmban enzima irrituese – duke e bërë atë të përsosur për familjen tuaj dhe mjedisin.
LAUNDRY DETERGENT WILDFLOWERS

1.900 L