LIP BALM COCONUT SPF15

800 L

Balsami për buzët me vaj kokosi SPF 15 nga ATTITUDE është projektuar me paketim kartoni të biodegradueshëm pa plastikë.

Formula e tij pa ujë e pasuruar me vaj argani e bën atë ideal për përdorim në buzët e thata dhe të plasaritura.

Ky balsam është i këndshëm për t’u aplikuar dhe mbron buzët nga efektet e diellit falë faktorit të tij mbrojtës ndaj diellit prej 15.

Aroma e këndshme e kokosit mahnit shqisat. Formula vegane.

Perdorimi:  Aplikojeni në mënyrë të barabartë në buzë 15 minuta para ekspozimit në diell.  Përsëriteni aplikimin çdo 2 orë ose pas ngrënies / pirjes. Vetëm për përdorim të jashtëm.

LIP BALM COCONUT SPF15

800 L

Categories: , ,
Select your currency
ALL Albanian lek
EUR Euro