MAGIC MOMENTS SET

2500 Lekë

Set për kujdesin e lëkurës i përkryer për të nisur rutinën tuaj, permban:

  • Shiriti i kokës Bunny Ears (veshet e lepurushit) është bërë nga një pëlhurë me gëzof që nuk shkakton elektrizim ose keputje, gjë që e bën atë të përsosur edhe për kaçurrelat.
  • GLOV® Comfort, dorashka inovative e peshqirëve që heq të gjithë papastertite dhe pastron poret e lëkurës deri në thellësi vetëm me ujë. I bërë nga fibrat tona origjinale të patentuara, kjo dorashke me shumë detyra eliminon nevojën për tamponat e pambukut  dhe të paktën 5 produkte pastrimi: ujë micellar, vajra pastrues, qumësht, xhel dhe shkumë.
  • GLOV® Comfort përgatit lëkurën tuaj duke e eksfoluar dhe pastruar butësisht atë, përpara se të aplikoni make-up-in
  • Canta e kozmetikes ruan të gjithe“arsenalin” tuaj dhe duket bukur, madje teper elegante!

Produktet GLOV® janë të patentuara dhe të garantuara për të kryer funksionin e tyre me përpjekje minimale

MAGIC MOMENTS SET

2500 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro