NAMASTE SET

1.800 L

Seti GLOV Namaste përmban:

  • 3 GLOV Moon tampone në ngjyrë bezhë, të cilat mund t’i përdorni për të hequr make-up-in vetëm me ujë ose me pastruesin tuaj të preferuar të grimit, dhe një çantë për larjen dhe ruajtjen e pecetave. 100% poliestër, larje me lavatrice max ne temperaturë 30 gradë pa i shtuar zbutes
  • Dorezën masazhuese GLOV Skin Smoothing, e cila do të përballet një herë e mirë me celulitin e padëshiruar dhe do ta bëjë lëkurën të lëmuar dhe të tonifikuar. Kerkimet dhe studimet konfirmojnë se përdorimi i rregullt i dorezave përmirëson elasticitetin e lëkurës me 66% dhe redukton celulitin me 29%! GLOV Doreza për masazhimin e lëkurës – 91% viskozë bambu, 9% poliestër. Te lahet me dore.
  • Të dy produktet janë vegane, delikate me lekuren dhe të ripërdorshme.
  • Te gjitha keto te mbyllur në një çantë kozmetike të dobishme, ngjyrë bezhë, e cila do të akomodojë aksesorët e nevojshëm të përditshëm.
NAMASTE SET

1.800 L

Select your currency
ALL Albanian lek
EUR Euro