NANOTHERMIC SPEED XL BRUSH 24mm

2.100 L

  • Teknologjia më e fundit e qeramikës, furçe e veshur me qeramikë, nxehet më shpejt dhe ruan nxehtësinë më gjate, stilim më i shpejtë dhe më i mire
  • Teknologjia e joneve turmalinë hidraton kutikulën, I jep më shumë shkëlqim , eliminon elektrizimin dhe shpupuritjen e flokeve
  • Trupi I furces me I gjate se mesatarja e cila ben te mundur krehjen me te shpejte dhe te floke shume te gjate.Ne pjesen fundore ka nje kunj I cili ndihmon ne ndarjen e seksioneve  te flokeve
  • Dizajn unik , qimet speciale të valëzuara rezistente ndaj nxehtësisë, maja te buta për flokët dhe skalpin
NANOTHERMIC SPEED XL BRUSH 24mm

2.100 L

Select your currency
ALL Albanian lek
EUR Euro