NATURAL DEODORANT LEMON – PLASTIC FREE

1.050 L

  • Deodorant natyral me paketim te riciklueshem pa pranine e plastikes, meqenëse kujdesi për planetin dhe trupin tuaj duhet të jetë një gjë e përditshme.
  • Pa alumin,permban rrenje Arrow dhe  niseshte misri, qe  ndihmojne te thithin lagështine  dhe te eleminojnë aromat e pakëndshme në mënyrë natyrale, pa mbyllur sistemin e djersës që rregullon temperaturën natyrale të trupit.
  • Deodoranti është i pasuruar me ekstrakt të gjetheve të limonit i njohur për vetitë e tij pastruese.
NATURAL DEODORANT LEMON – PLASTIC FREE

1.050 L