Night Cream with Hyaluronic Acid & Niacinamide 55ml

2.800 L

Krem nate me acid hialuronik dhe niacinamide

Një hidratues i butë, i miratuar dermatologjikisht, pa aromë gjatë natës për të ushqyer, riparuar dhe mbrojtur lëkurën. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Formuluar me niacinamide rimbushëse deri në tonifikimin e njëtrajtshëm të lëkurës, acid hialuronik për hidratim dhe vaj trëndafili për të nxitur rigjenerimin e lëkurës gjatë natës. Ky krem nate është bërë me ekstraktin e pasur me antioksidantë të boronicave të ripërdorura, një nënprodukt i industrisë së lëngjeve. I pasur me vitaminë A, ekstrakti me presion të ftohtë mbron nga drita blu dhe është një burim i pro-retinolit që vepron për të minimizuar shenjat e plakjes së lëkurës.

Gjumi më i mirë i natës i lëkurës suaj deri më tani.

Fitues i çmimit “Hidratuesi më i mirë” në çmimet Fashion Spot Produktet më të mira të bukurisë natyrale dhe organike të vitit 2022.

Siguria e UpCircle: 100 % vegan, pa egërsi, i miratuar dermatologjikisht dhe i prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar. E vendosur në një kavanoz qelqi me kapak alumini.

Aplikojeni në mbrëmje në lëkurë të pastër dhe të thatë.

Night Cream with Hyaluronic Acid & Niacinamide 55ml

2.800 L

Select your currency
ALL Albanian lek
EUR Euro