NOCTURNAL HAIR REMEDY

6.020 L

  • Locion I cili forcon skalpin si dhe parandalon renien e flokut
  • Stimulon aktivitetin e gjenit te lekures gjate nates, duke rritur rigjenerimin e qelizave dhe aktivitetin e riparimit qe ndodh gjate gjumit.
  • Qelizat staminale bimore te bazileve pengojne veprimin e enzimes 5-apha , shkaku I dobsimit dhe I renies se flokut.
  • Stimulon qelizat e papiles ne lekure dhe rinovon skalpin.

Perdorimi: aplikojeni ne mbremje ne skalp te paster. Lereni te veproje per disa minuta. Thajeni flokun ne qofte se eshte e nevojshme. Aplikojeni 3-4 here ne jave per 3 muaj. Tundeni para se ta perdorni. Pa shpelarje

Nuk permban: SLS & SLES FREE / PARABEN FREE / PETROLATUM FREE / PEG, PPG & BG FREE / EDTA FREE / SYNTHETIC FRAGRANCE FREE / GMO FREE / PHTHALATE FREE

NOCTURNAL HAIR REMEDY

6.020 L