OATMEAL & HONEY CONDITIONER 750mL

3.600 L

Për flokë të drejtë dhe kaçurrel
Për flokë të thatë dhe të dëmtuar, e rekomanduar edhe për kaçurrelet. Ndihmon në zbutje dhe ushqimin e flokëve të dëmtuar duke i bërë ato të buta si mëndafsh. Përmban proteina të grurit, Vitaminë E, glicerinë dhe vaj kokosi.

OATMEAL & HONEY CONDITIONER 750mL

3.600 L

Select your currency
ALL Albanian lek
EUR Euro