PET SHAMPOO SOOTHING OATMEAL

700 L

  • Kujdesuni për gezofin e kafshës suaj me ATTITUDE Furry Friends Shampo qetësuese
  • Formula e saj  me përbërës natyralë si tërshëra zbutëse dhe glicerina hidratuese do t’i bëjë qimet e kafshës suaj të butë dhe të shëndetshëm, ndërsa mbron lëkurën e tyre delikate.
  • E përsosur për të larë qenin tuaj, macen ose ndonjë kafshë tjetër me gëzof, kjo shampo qetësuese vegane pastron butësisht.
  • Meqenëse është me aromë te lehte, edhe ata më të ndjeshmit do ta duan.Pra, a jeni gati për një seancë të pastrimit të kafshëve në shtëpi?
PET SHAMPOO SOOTHING OATMEAL

700 L

Select your currency
ALL Albanian lek
EUR Euro