PHYTOPROTEIN MIST

4.400 L

  • Tonik pa shpelarje per floket, i pershtatshem per te gjitha tipet e flokeve
  • Ndihmon ne krehje te lehte dhe te menjehershme, duke tonifikuar dhe zbutur flokun si mendafsh
  • Proteinat e geshtenjes qe permbajne phytoprotein mist, e ushqejne dhe i japin energji flokut
  • Perdoreni ne floke te tamponuar me peshqir ose ne floke te thate (edhe çdo dite) dhe pastaj vazhdoni me stilimin

Perberesit : Limon, portokall, qitro, piper. Nje perzierje perfekte e vajrave esencial aromatik dhe te fresket, te cilet e bejne kete linje unisex te perdorshme per çdo dite, duke ofruar butesi dhe hidratim per floket

Nuk permban: PARABENS / PETROLATUM / PEGS, PG & BBG / EDTA / SYNTHETIC FRAGRANCE / ARTIFICIAL COLORANTS.

 

PHYTOPROTEIN MIST

4.400 L

Select your currency
ALL Albanian lek
EUR Euro