MIRACLE EYE COMPLEX

9.400 L

  • Serum per pjesen problematike poshte syve, duke i dhene freski pamjes tuaj
  • Stimulon prodhimin e kolagjenit dhe elastilines me nje efekt anti plakje
  • Ndihmon ne luftimin e qeseve te syve, rratheve te zinj si dhe skuqjen

Perdorimi: Në mëngjes dhe në mbrëmje, aplikoni një sasi të vogël të produktit në zonën e pastruar paraprakisht rreth syve, duke e masazhuar butesisht derisa kremi te jete perthithur nga lekura.

Perberesit: Arre Biodynamike – e pasur ne vitamine C, flavonoide dhe tanine. Ajo ndihmon kundra plakjes, kundra njollave si dhe skuqjes se fytyres.

Kia Organike – e pasur me Omega-3 dhe me acidet yndyrore esenciale (82%), ajo dallon tharjen e lëkurës dhe stimulon rindërtimin e barrierave të lipideve.

Ethically – prodhuar ne Patauà. E pasur me Omega-9 dhe acid palmitik, siguron një ushqim të thellë dhe favorizon formimin e një shtrese mbrojtëse lipofilike në lëkurë, e cila ndihmon në parandalimin e humbjes se hidratimit.

Koncentrate anti-lodhje- rrit mbrojtjen natyrore te lekures. Hidratim I thelle ne pjeset ku lekura eshte e holle dhe delikate, efekt mbrojtes dhe zbutes. Stimuli I kolagjenit dhe elasitilines, te cilat nxisin terheqjen e muskujve kunder plakjes.  Nxit mikroqarkullimin duke eleminuar rrathet e zinj dhe lodhjen e syve. Rezultati perfundimtar eshte I mahnitshem, lekura juaj do jete me e gjalleruar dhe shikimi juaj do te jete me I fresket dhe plot shkelqim.

Nuk permban: SLS & SLES FREE / PARABEN FREE / SILICONE FREE / PETROLATUM FREE / PEG, PPG & BG FREE / EDTA FREE / SYNTHETIC FRAGRANCE FREE / ARTIFICIAL COLORANTS FREE / GMO FREE / PHTHALATE FREE

MIRACLE EYE COMPLEX

9.400 L

Select your currency
ALL Albanian lek
EUR Euro