RADIANCE FACE BALM

10.400 L

  • Krem per lekure te thate dhe shume te thate
  • Ushqen lekuren dhe eshte mjaft kompakte ne barrieren e saj
  • Lekure plot drite dhe e bute fale antioksidanteve dhe polifenolit natyral.

Perdorimi: ne mengjes dhe ne mbremje ne lekure te thate dhe te paster, aplikoni produktin ne fytyre dhe ne qafe duke e masazhuar lehtesisht.

Perberesit: Arre Biodynamikee pasur ne vitamine C, flavonoide dhe tanine. Ajo ndihmon kundra plakjes, kundra njollave si dhe skuqjes se fytyres.

Kia Organike – e pasur me Omega-3 dhe me acidet yndyrore esenciale (82%), ajo dallon tharjen e lëkurës dhe stimulon rindërtimin e barrierave të lipideve.

Bima e bukurise – Alias CISTUS INCANUS, rrit mbrojtjen e lëkurës kundër plakjes, neutralizimit te oksidimit të lipideve dhe dëmtimit te ADN-së.

Nuk permban: PARABENS / SILICONES / PETROLATUM / PEG, PG & BBG / EDTA / SYNTHETIC FRAGRANCES / ARTIFICIAL COLORANTS / GMO / PHTHALATES

RADIANCE FACE BALM

10.400 L

Select your currency
ALL Albanian lek
EUR Euro