REGENERATING BOOSTER

4.750 L

  • Koncetrat per fytyren revitalizues dhe mbrojtes
  • Mbron lëkurën tuaj kundër agresioneve të jashtme dhe rrit fuqinë natyrore të vetëmbrojtjes. Lëkure më e fortë,e gjalle, e re dhe e butë.

Perdorimi: apliko 3-4 pika ne fytyre dhe ne qafe dhe masazhojeni derisa lekura ta perthithi.

Perberesit: Physalis Angulata- Mbron lëkurën nga agresoret e jashtem dhe rrit fuqinë natyrore të vetëmbrojtjes. Stimulon sintezën e kolagjenit.

Nuk permban: PARABENS / SILICONES / PETROLATUM / PEG, PG & BBG / EDTA / SYNTHETIC FRAGRANCES / ARTIFICIAL COLORANTS / GMO / PHTHALATES

REGENERATING BOOSTER

4.750 L

Select your currency
ALL Albanian lek
EUR Euro